тел. 067-361-0374

Наші послуги

uskigy

Які відходи взагалі вважаються небезпечними та чому їх потрібно утилізувати?

Відходи – це певні предмети або речовини, які утворилися в результаті виробничих процесів промислових сфер діяльності або життєдіяльності людини, що не мають певного призначення за місцем утворення або такі що втратили свої функціональні властивості. Коли ці відходи містять шкідливі речовини або збудників інфекційних хвороб, або які своїми властивостями можуть становити безпосередню або потенційну небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людини самостійно або при вступі в контакт з іншими речовинами, то вони вважаються небезпечними.

Фактор відходів сьогодні займає величезну нішу в формуванні якості навколишнього природного середовища та нашого життя. Виробництво та технології все більше нарощують свої потужності, утворюючи безліч небезпечних відходів, які вимагають комплексного підходу для вирішення проблеми їх утилізації та ліквідації.

Наша компанія надає послуги зі збору, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації та видалення небезпечних відходів. Послуги поділяються на кілька видів в залежності від сфери діяльності:

1. Утилізація медичних відходів.
Відходи медичної сфери вимагають особливо ретельного контролю, збору, зберігання і навичок поводження з ними. Це можуть бути: прострочені фармацевтичні препарати, відходи від медичних оглядів - шприци, ампули, рукавички, спецодяг медпрацівників, відпрацьовані медичні прилади та апаратура, які можуть вміщувати елементи важких металів та елементи, забруднені біологічними рідинами хворих.

2. Утилізація промислових відходів.
До цієї категорії входять будь-які види відходів, що залишаються після виробничих технологічних процесів. Це можуть бути залишки й обрізки матеріалів, бракована продукція, забруднені вироби, склобій, відходи упаковки, тари, деревні відходи, резино-технічні та прогумовані вироби, забруднений спецодяг, обтиральні матеріали та ін.

3. Утилізація хімічних відходів виробництва.
Хімічні відходи утворюються внаслідок не тільки хімічного виробництва, але і в результаті будь-яких експериментів, аж до шкільних кабінетів хімії. Відходи хімічного походження (розчинники, ПВХ, лакофарбові відходи, клеї, смоли), що містять небезпечні хімічні речовини, не можна самостійно застосовувати або зливати, бо це може дуже сильно зашкодити навколишньому середовищу.

4. Утилізація автотранспортних відходів.
Неможливо уявити сьогодення без переміщення на автотранспортному засобі. Але кожне авто потребує заміни акумуляторів, масел, бамперів, шин і розбитого скла. Численні підприємства, що обслуговують автомобілі (заправки, СТО, шиномонтажні організації, ремонтні бази), мають потребу в послугах з утилізації відходів з метою позбавлення від таких небезпечних речовин: пластикові бампера, биті фари, автомийний мул, промаслений пісок, ганчір'я та фільтра, гальмівна рідина, відпрацьовані акумуляторні батареї. Також постає проблема зношених шин, які є найбільш великотоннажною продукцією полімеромістких відходів, що практично не схильні до розкладання. Саме тому вторинне використання шин, їх утилізація - найкраще вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища.

У додаткові послуги нашої компанії входить:
1. Розробка проектної документації в сфері екології.
2. Екологічний аутсорсинг.
3. Екологічний аудит.


© 2022 Вінеко. All Rights Reserved. Designed by Data Inform