тел. 067-361-0374

У міжнародній практиці поводження з відходами - медичні відходи лікарень, поліклінік та інших медичних закладів виділені в окрему групу і за Базельською конвенцією (1998 р.) визначаються як небезпечні. В Україні щорічно утворюється 380-400 тис. т медичних відходів, з них 100-120 тис. т - небезпечні. До числа небезпечних медичних відходів відносяться гострі предмети, інфекційні відходи, анатомічні та патологічні відходи, застарілі або протерміновані хімічні продукти, фармацевтичні препарати і радіоактивні матеріали.

Останнім часом, кажучи про охорону навколишнього середовища, можна часто почути такі поняття як "утилізація відходів", "рециклінг сміття", "переробка пластмас". Що вони означають і в чому відмінності, давайте розглянемо.
Куди потрапляють відходи

Найчастіше, в нашій країні всі побутові відходи викидаються в загальний сміттєвий бак, звідки вивозяться спеціальними автомобілями на сміттєві полігони, де все сміття підлягає захороненню. Це не самий екологічний та економічний спосіб утилізації відходів, особливо якщо вони включають в себе вироби з пластику.

© 2022 Вінеко. All Rights Reserved. Designed by Data Inform